Rinvest

Kalnėnų kotedžai – tai naujas 25 sujungtų namų kvartalas Kalnėnuose, pasižymintis  geru kainos ir kokybės santykiu, patogia vieta. Pasirinkę 82,4–83,4 kv. m kotedžą, Jūs gausite dviejų aukštų namus su daline apdaila, šildomomis grindimis, kiemeliu su terasa. Kotedžų teritorija aptverta, iki namų durų veda išasfaltuotas kelias. Tai puikus variantas norintiems gyventi erdviau, šalia gamtos, ir kartu greitai bei patogiai pasiekti miesto centrą bei kitus rajonus.

PRIVALUMAI

Šalia gamtos, beveik centre

Pro langus nematysite daugiaaukščių daugiabučių, negirdėsite nuolatinio miesto triukšmo, tačiau panorėję Senamiestyje atsidursite per 6 minutes. Prekybos centrus „Maxima XX“, „Rimi“, „Norfa“, vaistines ar „Ikea“ pasieksite dar greičiau. Netruksite įvertinti ir gamtos artumą. Galbūt kils ūpas rytais pasportuoti už 1,8 km žaliuojančiuose Ribiškių miškuose. O iškylos į šalia esantį Pavilnio regioninį parką gali tapti nauja gražia šeimos tradicija.

Renkatės kokybę

Kalnėnų kotedžų energetinis naudingumas yra A+ klasės. Tai reiškia, kad žiemą juose bus šilta, vasarą maloniai vėsu, o šildymo ir kitos eksploatacijos išlaidos bus itin mažos.

  • Namų pamatai, išorinės sienos, pirmų aukštų grindys apšiltinti.
  • Kotedžus jungia garsą sulaikančios 25 cm storio sienos.
  • Vidaus pertvaros 10 cm storio, tinkuotos.
  • Abiejuose kotedžo aukštuose visos grindys yra šildomos.
  • Langai plastikiniai, trijų stiklų, dviejų paketų.
  • Namų kiemeliai iškloti trinkelėmis, suformuota veja.
  • Teritorija aptverta.
  • Visi privažiavimo keliai išasfaltuoti.

Patogus susisiekimas

Iš namų norisi greitai ir patogiai pasiekti visa, kas mums svarbu: darbus, mokslus, bičiulius, pramogas. Senamiestyje automobiliu atsidursite nespėję nė išklausyti kelių mėgstamų dainų. Reikia į kitą miesto kraštą? Jokių problemų – sukite į Minsko plentą, kuris yra už 2,2 km, ir spėkite visur laiku. Beje, į centrą patogiai veža ir 58 autobusas.

Laisvalaikis

Pasivaikščiojimai Ribiškėse ar Pavilnyje teikia jėgų ir sveikatos. Bet tai dar ne visos pramogos, kurias galite pasiekti kone ranka vasarą ir žiemą. Netoliese rasite garsiąsias Liepkalnio slidinėjimo trasas ir vandenlenčių parką „Wakeway“. Po kelių metų Kalnėnuose atsidarys ir „Balzekas Tennis Academy“ su atvirais bei uždarais teniso kortais.

Vaikams

2020 Kalnėnuose atidaryta itin šiuolaikiška Karalienės Mortos mokykla ir vaikų darželis „Vaikystės sodas“. Gera žinoti, kad galima išvengti rytinių kamščių ir norint spėti į pirmą pamoką nebūtina visiems namiškiams keltis prieš šešias. Iš greta esančios mokyklos vyresniems vaikams ir pareiti namo pėsčiomis daug saugiau.

Fasado apdaila

KODERUS – tai nauja šio projekto vystytojų sukurta ir patentuota sistema, panaudojant inovatyvias technologijas fasadų apdailai kartu su apšiltinimu. Pagal patentuotą technologiją suliejant ypatingai aukštos kokybės polistireno putplastį ir faktūrinį betoną, gaunama unikali plokštė, kuri turi daug privalumų prieš kitas fasadų apdailos alternatyvas Tai sprendimas, kuris pagreitina statybas ir puošia Jūsų namą.

Gyvenkite gražiai ir lengvai

Pastato apdaila atrodo estetiškai daug metų.

Gyvenkite šiltai

KODERUS sistemos elementai neturi šalčio tiltelių, dėl kurių pastatų sienos neretai drėksta. Vadinasi, Jums neteks rūpintis dėl drėgmės pasekmių: pelėsio, grybelio, nevaldomų šilumos nuostolių bei konstrukcinių pažeidimų.

Džiaukitės tyla

Plokštės papildomai prideda pastatui 34dB garso izoliaciją.

Dairotės naujų namų strategiškai patogioje vietoje?

Skambinkite, pasikalbėkime.

Ačiū. Su Jumis susisieksime.